Hírek

2020/21
3. forduló
2020. szeptember 22. - 19:14

Küzdelmes, igazán férfias találkozón hoztuk el Nyírgyulajtól az értékes 3 pontot. Az elejétől kezdve mindkét csapat odatette magát, sok izgalom adódott a csapatok részére. A vezetést hozó gólt az u20-as fiatal Juhász Donát szerezte meg, a számára szezon első mérkőzésén.

2020. szeptember 15. - 14:52

Itthon tartottuk a 3 pontot; - Aramisban nevelkedett, illetve idegenlégiósokkal telitűzdelt- Újpesti futsal csapat ellen. Izgalmas, utolsó másodpercben eldőlt mérkőzés volt, a szezon első győzelme. Harnisch Ákos szerezte meg a találkozó első gólját a szünet előtt 2 perccel, ami motivációt is jelentett csapatunknak.

2020/21
2. forduló
2020. szeptember 08. - 16:13

Támadó játékunk sajnos minőségtelen volt tegnap a Kecskemét ellen.

A védekezésünk csapatilag rendben volt, több egyéni hiba, fáradtság és rutintalanság az ellenfelünk malmára hajtotta a vizet. Kecskemétiek kihasználták a 2:1 elleni szituációkat, mi pedig nem tudtuk a helyzeteinket értékesíteni. Így nagyobb arányú vereséget szenvedtünk.

2020. augusztus 29. - 10:10

Parádésan játszott a fiatalokkal telitűzdelt csapatunk. Megfelelő fegyelmezett védekezésünk, egymás bíztatása és Vámosi Marcell parádés teljesítménye meghozta a gyümölcsét. A félidőt kapott gól nélkül hoztuk, így 0:0-s eredménnyel fordultunk. A második félidőben kezdtünk fáradni a sok külföldi játékos ellen, de továbbra is szívvel játszottunk és helyzetünk is akadt.

2020. augusztus 16. - 18:41

Augusztusban ÚJRA pályára lép csapatunk, már a 2020/21-es kiírásban bajnoki mérkőzésen. Íme az első 5 forduló menetrendje:

2020. augusztus 10. - 18:52

Az u11-es lelkes korosztály is újra "labdába rúghatott", új edzőjük Fischer Zsigmond. Zsigát már bemutattuk, mint felnőtt NB I-es új játékosunk. Most pedig utánpótlás edzőként is üdvözöljük az Aramisban. Jó hangulatú játékos edzéssel kezdtek a kicsik...

2020. augusztus 06. - 20:07

Az 'idősebb'  utánpótlás korosztályoknál folytatódtak az edzések és készülünk a szeptemberben kezdődő országos 1.osztályú bajnokságra.

2020. augusztus 05. - 15:14

Az Aramisnál is megkezdődtek az átigazolások és az edzések.

Érkezők:

A 25 éves Fischer Zsigmond ’Zsiga’, Csömörről tette át székhelyét hozzánk. Az elmúlt két szezont az NB I-es Rubeolában töltötte, tavaly 18 bajnoki mérkőzésen 8 gólt szerzett. Bízunk benne, hogy az Aramisban még több találata lesz.

2020. augusztus 03. - 19:45

Az Aramis nyerte a 2020-as magyar NB I-es strandlabdarúgó-bajnokságot, miután a döntőben 0-3-ról, 6-5-re legyőzte a tavalyi bajnok Jászfényszaru-Goldwin-Plusst. A harmadik helyet az Újhartyán szerezte meg a Lupa Beach ellen.

2020. augusztus 02. - 19:34

Az Aramis utánpótlásban is képviseltette magát az MSMN által kiírt kiemelt u17-es bajnokságban, ahol nagy küzdelmek között a bronzérmet szereztük meg. A gólkirályi címet pedig Gáspár Benedek érdemelte ki.

2020. július 17. - 20:13

Júliusban jó hangulatú futsal tábor szerveződött. A héten a futsal edzések mellett a jó kedv, teqball, kapusedzés, pingpong, ’exatlon’ játékok, evés-ivás és különböző más játékok is színesítették a napjainkat. Szavak helyett beszéljenek a képek:

2020. június 30. - 15:07

A 2019/2020-es félbeszakadt bajnokságban eredményeink:

Felnőtt NB I.: Országos első osztályú, NB I. futsal bajnokság felső házban 5. helyen végeztünk,

Edző: Moga Lóránt

2020. március 16. - 15:56

Tájékoztatunk Mindenkit, hogy a kialakult helyzetre való tekintettel, az alábbi felelősségteljes döntést hozta meg vezetőségünk.

2020. március 16-tól kezdődően, határozatlan ideig, az Aramis SE Futsal csarnok zárva tart.

Egyesületünk sportolói (összes korosztály, beleértve felnőtt csapatunkat is) edzéseit és mérkőzéseit a mai nappal felfüggesztjük.

2020. március 15. - 19:26

Az MLSZ és az MLSZ Megyei Igazgatóságok által szervezett országos és megyei utánpótlás (összes korosztály) bajnokságok  2020. március 16-től kezdődően határozatlan időre felfüggesztésre kerülnek.

2020. március 12. - 10:46

Valamennyi NB-s, megyei (budapesti), férfi, női, felnőtt, utánpótlás nagypályás és futsal labdarúgó bajnokságban szereplő sportszervezet képviselője részére.

2019/20
Felső-ház 2.
2020. március 10. - 16:31

Ki-ki mérkőzésen visszajöttünk 2:0-ról, sőt megfordítottuk a mérkőzés eredményét, mégis vitte a Fradi a 3 pontot. Fáradtabban és dekoncentráltabban tudtunk játszani a várthoz képest. Az első félidőben több helyzet kihagyása mellett egy befújt büntetőt is elvettek tőlünk, játékvezetői felülbírálás után. Vészkapus játékra váltottunk, amihez bátorság is kellett. A 13.

2019/20
Felső-ház 1.
2020. március 03. - 19:29

A mérkőzés kezdete előtt gratuláltunk a Haladásnak a Kupagyőzelemért, majd kezdetét vette egy jó mérkőzés. Az első félidőben koncentrált és szép játékot mutatva teltek a percek, a csapat fiatal tagjai is ismét bizonyítottak. Mindkét oldalon akadtak helyzetek, bár a hazaiak több támadást tudtak intézni.

2019/20
18. forduló
2020. február 15. - 20:47

Az alapszakasz utolsó mérkőzésén Berettyóújfaluba érkeztünk, ahol bravúrosan játszottunk nagyrészt u20-as játékosainkkal. A második félidőt mi nyertük, amire nagyon büszkék vagyunk Moga mester felkészültségét is újra bizonyították a fiatalok és a rutinos játékosok egyaránt. Az első félidőben hamar kaptunk gólt és nem tudtuk kihasználni a 4 a 3 elleni előnyünket sem.