Hírek

2017/18
7. forduló
2017. november 11. - 11:02

Szívvel-lélekkel való jó játék és szerencsétlenség, fáradtság az utolsó 25 másodpercben. Több alapjátékos hiányával kellett utaznunk Debrecenbe, aminek a vége rosszul sült el. Frank játékosai 39 percet játszottak jól, a fiatalok és a 4 meghatározó játékosa sem okozott csalódást. Az első gólt az újonc Kulcsár Gabi szerezte, majd Bogesz mesternégyese következett.

2017/18
6. forduló
2017. november 07. - 13:50

A papírforma nyert, a külföldiekkel telitűzdelt ETO átgyalogolt rajtunk. Az első 5 percben tartottuk magunkat, majd többet hibáztunk és hamar 3:0-s hátrányba kerültünk. A következő percekben adódtak még hazai helyzetek, de nem sikerült szépíteni.

2017/18
5. forduló
2017. október 31. - 08:59

Kiemelkedő játékunkat nem tükrözi az eredmény, nem megérdemelt vereséget szenvedtünk a bajnokságban jól szereplő Dunaújváros ellen. Igazi játékkal kezdődött a találkozó, mígnem a vendégektől Fekete duplázott és hozta előnybe csapatát. A következő percek már több Aramis helyzetet tartogattak és Boza egy percen belül duplázott, amivel felpezsdítette a mérkőzés eredményét is.

2017/18
4. forduló
2017. október 27. - 11:01

Győzelemre szomjasan érkeztünk Győrbe a Bőny elleni mérkőzésre és jól is jött ki a lépés, gólzáporos játékot tudtunk nyújtani. Az első félidőben jobban kezdtünk és 2 góllal el tudtunk rugaszkodni, azonban a hazaiak is meglódultak és a szintén 2 góllal válaszoltak. A fordulást követően a 2:2-es eredmény mindkét csapatnak remény adott a pontok szerzésére, de a 23.

2017/18
3. forduló
2017. október 20. - 10:58

Fontos hazai mérkőzésen tartottuk itthon a 3 pontot és ezzel a szezon első győzelmét arattuk. A Fradi kezdett jobban; azonban elszántan játszottunk, rá egy percre Póta találatával egyenlítettünk és Boza góljával pedig fordítottunk. A kiélezett mérkőzésen a vendégek is hamar egyenlítettek.

2017/18
2. forduló
2017. október 07. - 10:15

A forduló előtt tudtuk már, hogy a szokásosnál is nehezebb mérkőzés vár ránk, a bajnokesélyes, halasztásra nem hajlandó MVFC ellen. Sok hiányzóval érkeztünk, hiszen Büki és Bognár Magyarországot képviselve 5+1-es válogatottal vesz részt világbajnokságon; Cseri és Szeghy családi okok miatt és Roni pedig a hosszabb büntetését tölti.

2017/18
1. forduló
2017. október 02. - 21:31

A helyzetek kimaradnak és jön a vereség. Az első félidő elején több gólt is szerezhettünk volna, de ez nem sikerült és ellenfelünk szerzett vezetést. A további percekben is küzdés volt a pályán, majd újabb veszprémi gól született. A szünet után jobban kezdtünk és szépíteni tudtunk Héger találatával, azonban még örülni sem volt időnk, amikor újra gólt kaptunk.

2017. augusztus 18. - 10:16

Játékosként és utánpótlás edzőként az Aramis családban.

Örülünk, hogy újra az Aramis-családhoz tartozol, mi volt a váltás oka?!

2017. június 27. - 12:27

Megtartottuk szokásos évzárónkat, ahol értékeltük a 2016/17-es szezont. Az Aramis család összegyűlt az U11-es korosztálytól az U20-ig, majd másnap az NB I-es csapat ebben az évben külön tartotta az szezonzárót.

A 2016/17-es eredményeink:

2017. június 16. - 12:05

Az Aramis SE a 2016/17-es szezonban is több korosztályban adott játékost a futsal válogatottnak, a minifutball és a strandlabdarúgás válogatottnak is.

2016/17
Felső ház 10.
2017. június 07. - 15:56

A felső ház és a 2016/17-es szezon utolsó mérkőzése nem sikerült fényesen. Az ezüstérmes Dunaújváros tudott gólokban is jól szerepelni a mérkőzésen. A helyzetkihasználásunk nagyon rossz volt, egyes hibáinkat nem kijavítva gólt nem tudtunk szerezni a 40 perc alatt.

2016/17
Felső ház 9.
2017. június 03. - 12:18

Az első percben hazai gól született, de hamar egyenlítettünk Boza góljával, sőt fordítottunk Bogesz találatával. A nagy lendület gyorsan elfogyott és a bajnok ETO mindenhonnan rúgott kapura és így sok gólt is szereztek az első félidőben. A második félidőben győri gólok születtek a Győri Arénában megrendezett mérkőzésen.

2016/17
Felső ház 8.
2017. május 29. - 22:33

Az első félidőben ellenfelünknek adtuk a lehetőséget a vezetésre és a helyzetkihasználásunk zéró volt. A félidei eredmény nem tükrözte a játék képét, hiszen mindkét csapat akart és szüksége is volt a 3 pontra, mégis a Berettyóújfalu vezetett 3:0-ra. A fordulást követően is nehezen született meg az első gól, ami erőt adott és a 29. percben tudtunk szépíteni 2:3-ra.

2016/17
Felső ház 7.
2017. május 22. - 22:32

A mérkőzés elején az öltözőben ragadtunk és ennek köszönhetően 6 perc alatt 3 gólt kaptunk. Majd 9 perc alatt egyenlíteni is tudtunk, felébredtünk és 3x villantunk, ami óriási lélektanra mutatott. Azonban a félidő utolsó 5 percében nem sikerült újabb helyzeteket értékesíteni, pedig akkor kellett volna a veszprémieket megfogni, főleg amikor a 18. percben kiállították egy játékosukat.

2016/17
Felső ház 6.
2017. május 16. - 12:31

Győzelmet hozott a Haladás elleni visszavágó is az Aramisnak. A felső házi rájátszásban megkezdődtek a visszavágók, mi Szombathelyen vívtunk csatát a 3 pontért. Jól kezdtük a mérkőzést a helyzetkihasználásunk is jobb volt a szokásosnál. Zeze találatával szereztünk vezetést és lelkes játékkal folytattuk az utána lévő perceket is.

2016/17
Felső ház 5.
2017. május 09. - 17:30

Mondhatni szokásosan kezdtünk, nekünk voltak helyzeteink, de ellenfelünk szerzett mégis vezetést. A helyzetek és a gólok száma nem volt arányban, a hazaiak 3:0-ra húztak el a 14 percben. Megálltuk a helyünket és a szünet előtt szépíteni tudtunk, sőt Roni duplázásával 3:2-re csökkentettük hátrányunkat egy percen belül.

2016/17
Felső ház 4.
2017. május 01. - 23:29

Az első percekben indított támadásokat nem tudtuk gólra váltani, cserébe nem értünk vissza védekezni és jöttek a vendég gólok. A 11. percben már 3:0-s előnyre tettek szert és nem tudtunk eléggé összeszedetten játszani. Az első játékrészben fokozódott a hátrányunk, az ETO még 3 gólt szerzett.

2016/17
Felső ház 3.
2017. április 21. - 15:42

A rájátszásban jelentős győzelmet szereztünk Berettyóújfaluban, ráadásul az MVFC új csarnokában első győztes mérkőzésünket könyvelhettük el. Az első félidőben az Aramis dominált és sok helyzetet alakítottunk ki, de a többsége ki is maradt. Fontos 1:0-s vezetést szereztünk egy szép támadásból Bogesz góljával.

2016/17
Felső ház 2.
2017. március 27. - 11:18

Nem tudtuk hozni a hétfői formánkat. Az ellenfelünk szerezte meg a vezetést az első percben és mi meg több helyzetet kihagytunk. A 7. percben egyenlítettünk egy szép támadásból Csé góljával. A folytatás viszont a Veszprémiek számára kedvezett, ugyanis mi 4-5 ígéretes támadás után sem találtunk kaput. Ez megbosszulta magát, hiszen a 16. percben 2 gólt is kaptunk.

2016/17
Felső ház 1.
2017. március 20. - 21:26

Felül tudtunk kerekedni a Haladáson és a saját hibáinkon is, amivel győzni tudtunk és jól kezdtük a rájátszást. Ugyan a 8. másodpercben megint a vendégek vezettek, de most koncentráltan és lelkesen folytattuk a játékunkat. Az egyenlítésre várni kellett, de addig is mozgalmas és jó futsalt láthattunk.