Az u11-es lelkes korosztály is újra "labdába rúghatott", új edzőjük Fischer Zsigmond. Zsigát már bemutattuk, mint felnőtt NB I-es új játékosunk. Most pedig utánpótlás edzőként is üdvözöljük az Aramisban. Jó hangulatú játékos edzéssel kezdtek a kicsik...

2019/20
U20
18. forduló
2020. március 12. - 20:31

Több sebből véreztünk a Szombathelyi mérkőzésen, egyrészt sok hiányzónk is volt, másrészt a mérkőzés elején nem tudtuk merre van az arra. Az első 2 percben kaptunk két buta gólt, ezen kívül mindét félidőben összeszedtünk szerencsétlenül 2 öngólt is. A fiatal és kevés létszámú csapatunkat fizikálisan és mentálisan is felőrölték a meccs momentumai.

2019/20
U17
18. forduló
2020. március 12. - 19:30

Szombathelyen végig küszködtünk, be voltunk oltva gól ellen. A mérkőzésen mindkét oldalon sok helyzetkialakítást láthattunk, de a gólok nem jöttek. Az első játékrészben számtalan lehetőséget mulasztottunk el, aminek eredményeképpen a hazai Haladás szerzett vezetést a második félidő közepén.

2020. március 10. - 14:31

Két mérkőzést játszottunk rájátszásban, a Cső-Montage ellen egy izgalmas mérkőzésen, sokat fejlődve játszottak a gyerkőceink. Több jó megoldást és szép gólokat is láthattunk, 4:4-es döntetlen eredménnyel ért véget a meccs. A Kőbányáért csapattal egy fordulatos mérkőzésen élvezetes játékkal zártuk a napot.

2019/20
U20
17. forduló
2020. március 03. - 21:22

A Rubeola csere nélkül tudott kiállni, ami már az első félidőben is könnyített pályát jelentett. Mindkét csapat szépen játszott, de a második 20 percben kinyílt a gólzsák és nagyarányú győzelmet arattunk itthon Budaörsön.

2019/20
U17
17. forduló
2020. március 03. - 18:19

Már sokan vártuk az Aramis – Rubeola összecsapást, ahol az odavágon Csömörön ellenfelünk győzött, de most mi nem engedtük ki a vezetést a kezeink közül. Lévai Dani szerezte meg a vezetést, amit növelni is tudtunk. Igazi csapatként játszottunk és ez végig plusz energiát adott, Szente Tomi vezette brigádnak.

2019/20
U20
15. forduló
2020. február 17. - 22:45

Az első félidő első percében az ex Aramisos Újpesti játékos egyetlen találata volt, mi be voltunk oltva gól ellen. Izzasztó mérkőzésen hajtottunk tovább és a második játékrészt jól kezdtük, Papp Bence szép gólpassza által Tóth Dávid gólja hozta meg az egyenlítést.

2019/20
U17
15. forduló
2020. február 17. - 21:25

Kapkodós játékot láthattunk, ahol ellenfelünk sokat alkalmazta a vészkapus játékot. Vezetést szereztünk az Újpest ellen, azonban rögtön egyenlítettek. A következő percek Aramis gólokat hoztak, de volt küzdés. Mindkét csapatnak voltak áramszünetei, a félidőt csak 1 gólos előnnyel tudtuk teljesíteni. A második félidőben kicsit összekaptuk magunkat és nem kaptunk már gólt.

2019/20
U20
14. forduló
2020. február 11. - 21:10

Nem volt a mi napunk, végig futottunk az eredmény után. Ahogy kiegyenlítettünk, máris kaptuk a következő gólt a Veszprémtől. Küszködtünk a pontos passzokkal és a jó döntéshozatalok százaléka sem volt túl magas. A mérkőzés vége felé 2:4-es hátrányból sikerült döntetlenre mentenünk.

2019/20
U17
14. forduló
2020. február 11. - 20:35

Fáradtan játszottunk, többször nem jöttek ki a tanultak. Ennek ellenére tudtunk élni néhány kialakított helyzetünkkel. Előnnyel fordultunk, amit növelni is tudtunk. A második félidőben sem remekeltünk, de lehoztuk gól nélkül. Így egy újabb győzelmet sepertünk be.

2019/20
U20
13. forduló
2020. február 02. - 21:51

Nehéz mérkőzést játszottunk szívvel-lélekkel, aminek eredményeképpen csapatként küzdöttük le a Dunaújvárost idegenben. Vezetést szereztünk és mindenki hajtott, további találat nem volt a félidőben, csak a sárga és piros lapok repkedtek. Az emberhátrányt is jól védekeztük és igyekeztünk fegyelmezettek maradni.

2019/20
U17
13. forduló
2020. február 02. - 20:45

Sok futsal elemmel megtűzdelve játszottuk végig a mérkőzést Dunaújvárosban. Nem volt könnyű meccs, de mindenki odatette magát és szépen jöttek a helyzetkihasználások is. Előnnyel fordultunk és a második félidőben is tudtuk tartani magunkat és az eredményt. Biztos győzelmet arattunk.

2019/20
U17
12. forduló
2020. január 28. - 21:10

Nehéz összecsapáson vagyunk túl, ahol vezetést szereztünk, de ellenfelünk sem sokáig tétovázott. A szünet előtt egy perccel megrúgtuk az újabb vezetést szerző gólt Lévai Dani által, ami lélektanilag is előnyt jelentett. A fordulást követően nagyon jól kezdtünk, az első és a második percben is összjátékból gólt szereztünk és így 3 gólos előnyre tettünk szert.

2019/20
U20
12. forduló
2020. január 28. - 16:30

A Cső-Montage kezdett jobban a helyzetkihasználás szempontjából, azonban az első játékrészben megszereztük az egyenlítő gólt. Nem tudtunk a szünet előtt további gólokat szerezni. A kiélezett mérkőzésen a második félidőt jól kezdtük és lassan a gólzsák is kinyílt. Egy jó mérkőzésen tudtunk felülkerekedni a vége felé ellenfelünkön és megszerezni újabb 3 pontot.

2019/20
U20
11. forduló
2020. január 20. - 21:30

Rendkívül jó és felnőtt szintnek megfelelő éles mérkőzést játszottunk a TF csapatával. A csapatok a gólokon is megosztoztak, a második félidőben ugyanabban a percben szerezték az 1-1 találatot, ami a végeredményt is jelentette. Jó lenne ha több hasonló jó mérkőzést lehetne játszani az utánpótlás futsal bajnokságban. Döntetlennel zárult a mérkőzés.

2019/20
U17
11. forduló
2020. január 20. - 20:11

Mindkét félidőben 3-3 rúgott góllal játszottunk a mérkőzésen. Kiegyensúlyozott játék mellett, kapott gól nélkül hoztuk a találkozót a TF ellen. Nagyon sok meccs van még hátra a szezonban, igyekszünk még több dolgot gyakorolni illetve a hibáinkat csiszolgatni.

2019/20
U20
10. forduló
2020. január 14. - 21:41

Nem volt könnyű mérkőzés az ELTE ellen, de végig uraltuk a játékot. Vezetést szereztünk Papp Bence találatával és több helyzetünk maradt ki ezután is. A szünet előtt ellenfelünk egyenlített. Molnár Gabi kapusunk hozta jó formáját és a második félidőben védéseinek köszönhetően már nem kaptunk gólt.

2019/20
U17
10. forduló
2020. január 14. - 20:55

Két gólos hátrányból fordítottunk és nyertük meg a mérkőzést ismét. Az elején pontatlan játékunknak köszönhetően az ELTE csapata nem tétlenkedett és vezetést szerzett. A szünet előtt kezdett rendeződni a helyzet nálunk és szépítettünk, majd döntetlenre hoztuk a 20. percben az eredményt.

2019/20
U20
22. forduló
2020. január 09. - 21:06

Ellenfelünknél válogatott játékosok nemzetközi megmérettetés miatt nem volt mindenki jelen. A mérkőzés kiegyenlítetten kezdődött, azonban kezdtünk felülkerekedni a Dunaferr csapatán és szépen lassan kinyílt a gólzsák. Már az első félidőben nagyobb arányú vezetésre tettünk szert, ami a következő 20 percben sem volt másképp, így nem volt kérdéses a győzelem.

2019/20
U17
22. forduló
2020. január 08. - 20:30

Két gólos hátrányból biztos győzelemmel nyitottunk az új év első mérkőzésén. Fáradtan kezdtünk és pontatlanság kapkodás jellemezte játékunkat. Az első félidő felénél kezdtünk koncentrálni és Dunaújvárosi előnyt csökkenteni. A félidőre 4:4-es eredmény alakult ki, amit a sietségünknek is köszönhettünk.