2017/18
U20
5. forduló
2017. november 20. - 10:18

Parádés csapatmunka és akarat hozta meg a döntetlen eredményt a hazai válogatottal telitűzdelt Berettyóújfalu ellen. Az U20-as játékosaink fele nem tudott velünk tartani a rangadóra, emiatt 2 fiatal U17-es játékost kellett bevetnünk a meglévő biztos 5 játékos mellé.

2017/18
U17
5. forduló
2017. november 20. - 09:22

Sokáig kóstolgatták csak egymást a csapatok, majd több Aramis helyzet maradt ki. A hazaiak meglódultak és 2:0-s vezetésre tettek szert. Továbbiakban is sok gólt szerezhettünk volna, azonban nem jöttek össze a dolgok. Hátránnyal fordultunk, de Panyi Kristóf második gólja meghozta a döntetlen eredményt. Újabb MVFC-s gólok következtek, majd a 30.

2017. november 14. - 08:22

A két mérkőzésből az elsőn szépen szerepeltünk, a másodikon fáradtság és hibák jellemezték játékunkat, amik az eredményeken is meglátszódnak. Az első mérkőzésen a Hidegkút ellen játszottunk, csapatmunkával már az első félidőben megalapoztuk a győzelmünket. A második meccsen nemigazán találtuk a fonalat, hiába szereztünk vezetést.

2017/18
U20
4. forduló
2017. november 13. - 10:46

Rengeteg gólos és kapkodós mérkőzésen nagy gólkülönbséggel győztünk, megérkezett a bajnokságban várt és már nagyon megérdemelt első 3 pontunk. Az első percekben mindkét fél eredményes tudott lenni, de a 11. perctől beindultunk a gólgyártásban. Sokan növelték a góllövő listán szerzett góljaikat. A második félidőben sem volt hiány találatok számában sem.

2017/18
U17
4. forduló
2017. november 13. - 10:05

Szép játék és gólzápor ötvözte az ELTE-BEAC elleni mérkőzésünket, ahol nem volt kérdéses a győzelmünk. Hamar elkezdtük a gólgyártást és felépített játékunknak köszönhetően mindenki a játékkal élve csinálta a dolgát és kialakított helyzetekből tudtunk folyamatosan gólt szerezni. Az egész csapatot dicséret illeti, Iszák Domi is jó hálóőrként tett hozzá a jó eredményhez.

2017. november 05. - 21:15

Kettőből kettőt nyertünk a mai fordulóban. A Hidegkút csapatával egy küzdelmes fordulatos mérkőzést játszottunk - ahol ellenfelünk kezdett jobban- , de még az első félidőben fordítani tudtunk. Előnnyel kezdtük a második játékrészben, ahol az első pár percben szintén a Hidegkút volt eredményesebb. Nem hagytunk kérdést, több gólos győzelmet arattunk szép csapatjátékból.

2017. október 24. - 15:15

Két korosztály 4 – 4 csapatos tornáján 3 csapattal indultunk 2007 – 2004-es korosztályokkal. Az U12-es csapatunk 2. helyezést, az U13-as fiatalok a nagyobbak között bronzérmet, míg az U14-es brigádunk aranyérmet szereztek. Az U12-es játékosaink az első két mérkőzésen az AC Villám 2007-es és 2006-os csapatai ellen nagyarányú győzelmet arattak, azonban a 3.

2017/18
U17
3. forduló
2017. október 22. - 10:26

Amilyen nehezen indult a debreceni mérkőzésre való kiállás, annyira jól sikerült. Bebizonyították az U17-es Aramisos - többségében fiatalabb srácok- , maguknak és mindenkinek, hogy az alázatos munka és a szívük győzelmet tud hozni. A 11. percig kellett várni ugyan a gólszerzésre, de akkor Panyi Kristófot meg sem lehetett állítani benne, 5 perc alatt rúgott mesternégyest.

2017/18
U20
3. forduló
2017. október 22. - 10:01

A 9 kapufánk és maroknyi csapatunk nem tudott pontot lopni Debrecenben. A nagypályás elfoglaltságok és sérülések úgy hozták, kevesen tudtunk kiállni. Az első percben aludtunk és gólt szereztek a hazaiak, erre még hamar tudtunk válaszolni Choman Ádi góljával. Az első félidőben a további kapura rúgásaink java kapufa volt, melyről kifelé pattant a labda.

2017. október 15. - 22:15

Az első mérkőzésünk sajnos elmaradt, mert az ELTE csapata ismét nem jött el. A szintén csak 1 mérkőzést játszó Hidegkúttal kezdtük egy barátságos játékkal. Következett a fordulóban kiírt éles meccs a Kispest csapatával, ahol az utolsó percben tudtunk egyenlíteni. Ellenfelünk kezdett jobban, a helyzetink kimaradtak, de az első félidőben szépítettünk Láng Berci találatával.

2017/18
U20
2. forduló
2017. október 08. - 20:27

Egy gólzáporos, adok-kapok és megnyert, mégis 0 ponttal zárult mérkőzésen vagyunk túl. Nehéz feldolgozni egy olyan meccset, ahol élvezetes játékkal 4:0-ra vezetünk, majd szétesés jön és a félidőben csak 1 gólos előny marad. Az indulatok a pályán és a nézők között is fokozódott és az ellenfél meg fordított. A koncentráció elfogyott és a lehetőséget nem tudtuk kihasználni.

2017/18
U17
2. forduló
2017. október 08. - 19:15

Kevéske kellett a döntetlenhez, Nagy Tomi góljával kezdtük a lendületes mérkőzést. Az egyenlítést az ellenfélből a 6 évig Aramisnál nevelkedő Bertalan Marci szerezte. A további percek is nagy iramot diktáltak mindkét csapat oldaláról, majd kevésbé sikerült koncentrálni és 2 gólt kaptunk a szünet előtt.

2017/18
U20
1. forduló
2017. október 01. - 22:26

A tavalyi döntő két csapata küzdött meg egymással a 2017/18-as szezon országossá vált bajnoki első mérkőzésén, azonban a tavalyi bajnok csapat Aramisban a játékosok többsége és az edző is kicserélődött. A hazaiak kezdtek góllal, de azonnal válaszoltunk rá Fekete Olivér gyönyörű találatával.

2017/18
U17
1. forduló
2017. október 01. - 21:26

A 2017/18-as szezon országos bajnokságában a tavalyi bajnok ETO-hoz érkeztünk, ahol nagyon hajtós és jó játékot mutatva, szívből jól játszottunk. Szrnka Benedek góljával szereztünk vezetést, azonban hamar válaszoltak a hazaiak.

2017. október 01. - 19:19

Az első mérkőzésen a REAC csapata várt ránk ellenfélként, ahol hamar kinyílt a gólzsák. A kicsik élvezetes és jó játékot játszottak, amivel az első félidőben eldöntötték a meccset. A második játékrészben több dolgot gyakoroltunk és a gólgyártást sem hagytuk abba, a nagyobb arányú győzelem önbizalmat és plusz lendületet adott Frank mester piciny csapatának.

2017. szeptember 24. - 21:19

Vasárnap megrendezésre került az első BLSZ-es futsal U13 egész éves bajnoki sorozat ’A’ és ’B’ csoportra osztva, a sok jelentkező egyesületnek köszönhetően. Az első ilyet is az ARAMIS szervezte, a 4 mérkőzésből több küzdelmet és rátermett játékosokat láttunk (sajnos az ELTE csapata nem jött el, így 2 mérkőzés elmaradt).

2017. szeptember 17. - 20:26

Vasárnap megrendezésre került az első BLSZ-es futsal U11 bajnoki sorozat. Az első ilyet az ARAMIS szervezte, a 10 mérkőzésből rengeteg nagy csatát és ügyes megoldásokat láttunk. Az Aramisos picúrok az első mérkőzésen egy Aramis - Cső örökrangadóval kezdtek, ahol a vártnak megfelelően színvonalas futsalt láthattunk.

2017. július 26. - 21:34

Az országos középdöntőbe bejutva jöttek a még nagyobb megpróbáltatások, ahol ráadásul U16-os fiatal játékosokkal megtűzdelve tudtunk kiállni. Első mérkőzésen az elmúlt években is jól szereplő Siófok ellen kellett játszanunk. Az első harmadban még tartottuk az iramot és szép játékot láthattunk mindkét féltől.

2017. július 13. - 21:26

Ezüstérmet szereztünk a Pest megyei 4-es döntőn. Az első mérkőzésen a Pestszentimre II-es csapatával játszottunk a döntőbe jutásért, ahol sikeresen meneteltünk. A döntőben megint a Dabassal kellett megmérkőznünk, jó meccset láthattunk. Nehezen bírt a két csapat egymással, az ellenfélnél a rutin, míg nálunk a lelkes munka dominált, 2:3-as végeredménnyel zárult a mérkőzés.

2017. július 07. - 21:11

Jól folytattuk a Pest megyében való menetelést, az első mérkőzésen a Gödi brigáddal játszottunk, ahol hamar elkezdtük a gólszerzést. Hálóőreink jó formájának is köszönhető volt, hogy a sok szerzett gól mellett 10:1-es eredményt tudtunk produkálni. Aztán következett a Dabas mérkőzés –az egyesületünk által megtanított volt Aramisos srácok- jöttek szembe.